Reference

  • Klienti zhodnotili spolupráci s námi například takto:

Ing. Michal Blaško, tajemník rady pro cestovní ruch, Euroregion Praděd ve Vrbně pod Pradědem:
Moravská tisková agentura zhotovila texty pro letní i zimní průvodce, které vydáváme průběžně od ledna 2012. Všechny tiskoviny považuji za velmi zdařilé, dokonce za “revoluční”. MTA navrhla projekt, do kterého dala své srdce. Je v tom strašně moc lidské práce, což už začalo přinášet ovoce.

Svaťa Božák, přední český cyklistický ultramaratónec, účastník nejdelšího závodu planety Race Across America:
Když se mne ujala Moravská tisková agentura, konečně se o mé sportovní aktivity média začala zajímat.  Více se dozvíte na mém webu.

Pavel Rosman, marketingový specialista Jelínek-Trading Zlín:
Maskot naší firmy se jmenuje Plastožrout a narodil se díky kreativnímu přístupu novinářek z MTA, které o něj nadále vzorně pečují a pomáhají tak nejen při enviromentální výchově dětí ze škol, ale významnou měrou přispívají i ke zviditelnění firmy Jelínek-Trading Zlín a jejích závodů v Olomouci-Křelově a Vrbně pod Pradědem.

 

Ing. Jiří Houdek, ředitel Alfa-Expo Olomouc:
Co spolupracuji s Moravskou tiskovou agenturou, o propagaci své firmy se starám minimálně. Na MTA je stoprocentní spolehnutí.

PaedDr. Katarína Vrablová, ředitelka Střední školy ekonomicko-podnikatelské ve Studénce:
Když do naší školy přijdou přátelé z Moravské tiskové agentury, je to pro učitele i studenty vždy příjemná změna. Hlavně pro ty, kteří si s mikrofonem otestují za účasti MTA roli moderátora a společně pak natočí videospot z naší školy.

Roman Zdráhal, majitel stavební společnosti ASPRO Vsetín:
MTA bych tedy v žádném případně nevyměnil za jinou mediální agenturu. Jejich PR články jsou psány fundovaně a pokaždé se setkávají s příznivou odezvou nejen na Valašsku. Dámy z MTA dokonale ovládají marketingovou strategii i taktiku a dokáží jí mistrně aplikovat na požadavky naší firmy.